Like this? Share it!

Katarína Vančová


Keď fotím, som vo svojom vlastnom svete.

Svojmu doterajšiemu životu a všetkým okolnostiam, ktoré ma doviedli k foteniu, vďačím za to, že robím to, čo ma naozaj baví. Svoj sen som si začala plniť približne pred rokom. Neprešiel jediný deň, kedy by som nemyslela na niečo iné ako na svoju najmilovanejšiu činnosť...alebo skôr poslanie? :)

Od začiatku je mojou „srdcovkou“ street fotografia a vždy sa teším, keď mám možnosť spoznať nové mestá a ľudí v nich. Na dovolenkách a výletoch ma fascinuje príroda od najúžasnejších výhľadov až po drobnôstky v tráve :).

Veľmi rada fotím svadby, pretože je to jeden výnimočný deň dvoch šťastných ľudí a vždy mi je cťou zachytiť krásne momenty, na ktoré bude, vďaka mojim fotkám, spomínať celá rodina.

Tak ako je zaujímavý každý jeden človek, tak je pre mňa zaujímavá a originálna portrétna fotografia. Fotenie budúcich mamičiek, detí, rodiniek alebo fotenie ženy alebo muža má svoje čaro, svoju jedinečnosť. Vždy sa teším ak môžem, aj keď iba cez hľadáčik, spoznať nových a príjemných ľudí.

To by som nebola ja, keby som ostala iba pri týchto žánroch. :) V poslednej dobe ma fascinuje fotenie produktov, špeciálne tôrt a zákuskov.

Fotenie a všetko s ním spojené ma úplne pohltilo, pretože...
...keď fotím, som vo svojom vlastnom svete.

Kontaktujte ma
header-image