Like this? Share it!

Katarína Vančová


Keď fotím, som vo svojom vlastnom svete.

Svojmu doterajšiemu životu a všetkým okolnostiam, ktoré ma doviedli k foteniu, vďačím za to, že môžem robiť to, čo ma naozaj baví. Svoj sen som si začala plniť približne pred rokom a odvtedy neprešiel snáď jediný deň kedy by som nemyslela na niečo iné ako na svoju najmilovanejšiu činnosť...alebo skôr poslanie? :)

Od začiatku je mojou „srdcovkou“ street fotografia a vždy sa teším, keď mám možnosť spoznať nové mestá a ľudí v nich. Na dovolenkách a výletoch ma fascinuje príroda od najúžasnejších výhľadov až po drobnôstky v tráve :)

Veľmi rada fotím svadby, pretože je to jeden výnimočný deň dvoch šťastných ľudí a vždy mi je cťou zachytiť momenty tohto krásneho dňa, na ktoré bude, vďaka mojim fotkám, spomínať celá rodina.

Tak ako je zaujímavý každý jeden človek, tak je pre mňa zaujímavá a originálna aj portrétna fotografia. Fotenie budúcich mamičiek, detí, rodiniek alebo fotenie ženy alebo muža má svoje čaro, svoju jedinečnosť a vždy sa teším ak môžem, aj keď iba cez hľadáčik, spoznať nových a príjemných ľudí.

To by som nebola ja, keby som ostala iba pri týchto žánroch :) V poslednej dobe ma fascinuje fotenie produktov, špeciálne tôrt a zákuskov.

Kontaktujte ma